Jakość skarpet Spox Sox

 

Jesteśmy miłośnikami dobrze wykonanych produktów, dlatego najwyższa jakość naszych kolorowych skarpet była dla nas priorytetem od samego początku. 

Nasze skarpety produkujemy z najlepszego gatunku bawełny czesanej (80%), wytrzymałego poliamidu (15%), który zapewnia skarpecie trwałość i elastanu (5%), który idealnie dopasowuje się do stopy. Dlatego Spox’y są wygodne i (jeśli będziesz je prać „na lewej stronie” w temperaturze maksymalnie 40 stopni) wystarczą Ci naprawdę na długo. Szeroki, nieuciskowy i całkiem nowy wzór ściągacza oraz łączenie w palcach płaskim szwem to najwyższy komfort użytkowania. Dbamy również o najdrobniejsze szczegóły wzoru i precyzję jego wykonania, dlatego nie będziesz zaskoczony niemiłym widokiem połowy kropki uciętej na palcach albo części kwadratu znikającego w pięcie.

 

Rozmiary

Rozmiary Spox Sox'ów dobraliśmy po wielotygodniowych próbach na żywych organizmach. Są otymalne zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, ponieważ każdemu chcieliśmy podarować trochę kolorów w życiu.

Rozmiary skarpet casual

Skarpetki casual posiadają uniwersalne rozmiary dopasowane zarówno dla kobiet jak i mężczyzn:  

36 - 39

40 - 43

44 - 46

Jak widzisz, każdy znajdzie coś dla siebie!

Rozmiary męskich skarpet biznesowych

Ponieważ skarpety biznesowe przewidzieliśmy tylko dla dżentelmenów, ich rozmiary to:

40 - 43

44 - 46

Dodatkowo skarpety biznesowe cechują się wydłużonym krojem - skarpeta sięga ¾ łydki, dzięki czemu Twoja łydka nigdy nie będzie widoczna, a Ty zawsze będziesz czuł się komfortowo.

Najwyższa jakość i równomierna zawartość elastanu w produkcie to gwarancja stabilności rozmiarów po wielokrotnym praniu.