Spox Sox to projekt stworzony przez trzech nierozłącznych kumpli ze szkolnej ławy, których łączy miłość do kolorowych skarpet. Jesteśmy zbiorem pikseli, wspólnie tworzących ciekawy obraz. Wiecznie młodzi,  kreatywni i zdecydowani na działanie.

Stworzyliśmy markę Spox Sox jako alternatywę dla drogich skarpet projektantów, bo chcemy podzielić się z Wami prostym sposobem na kolorowe życie.

Projektujemy z pasją, nie zawsze sugerując się trendami modowymi, ponieważ chcemy zaoferować klientom produkty inne niż wszystkie. Ponadczasowe wzornictwo przeplatamy szalonymi projektami. 

Jesteśmy dumni, że możemy zaoferować wszystko, co najlepsze w Spox Sox’ach: doskonałą jakość, unikalne wzory i przystępną cenę.

 

 

KONRAD

Entuzjasta kolorów, rozróżnia nawet dwa odcienie czerwieni. Zapalony podróżnik, który w trakcie miesięcy spędzonych poza granicami stwierdził, że życie w Polsce może być bardziej kolorowe. Wesoły niczym muzyka reggae, której słucha nałogowo. Jak kot dachowy, chodzi własnymi ścieżkami.

Ulubiony Spox Sox:  Wesołe kropki

BARTEK

Warszawski krawaciarz, artysta slajdów, który sztywność formalnego ubioru przełamuje kolorową skarpetą. Zgłębił tajniki produkcji skarpetek podczas godzin spędzonych w jednej z polskich fabryk. Nieoficjalny rekordzista Guinessa w ilości przewiezionych skarpetek sportowym samochodem.

Ulubiony Spox Sox:  Czerwone grochy

STASZEK

Miłośnik produktów wysokiej jakości i niebanalnego design’u. Prawdziwy mistrz projektowania w Paint’cie. Operator wszelkiego rodzaju tabelek. Organizator rzeczy niemożliwych. Typ niepokorny - nikt nie wie, co w nim tkwi. Zawsze chętnie przygotuje coś na ciepło.

Ulubiony Spox Sox:  Smocze łzy