Współpraca

Chcesz wyprodukować skarpetki ze swoim własnym wzorem, z indywidualnym nadrukiem według Twojego pomysłu, a może z logotypem firmy? Chętnie pomożemy - wyprodukujemy nawet najbardziej szalone wzory!

Chcesz sprzedawać skarpety Spox Sox w swoim sklepie lub sklepie internetowym? Chętnie współpracujemy na zasadzie hurtu. Obecnie dostarczamy nasze skarpetki do kilkudziesięciu partnerów w Polsce i na świecie.

 

Sprzedaż hurtowa

Prowadzisz sklep internetowy lub stacjonarny i chciałbyś mieć w ofercie nasze produkty? Chętnie podejmiemy współpracę! Skontaktuj się z nami i porozmawiajmy:

hello@spoxsox.pl

Spersonalizowane skarpety z własnym wzorem

Wykonamy skarpety z Twoim własnym wzorem, na bazie Twojego pomysłu. Skarpety z logotypem firmy lub własnym wzorem to oryginalny pomysł na prezent dla klientów lub pracowników Twojej firmy. Działamy kompleksowo, zapewniamy wykonanie skarpet, indywidualnych etykiet, pudełek oraz fotografii produktowej.

Napisz do nas na hello@spoxsox.pl aby poznać minimalną wielkość zamówienia, wycenę i terminy realizacji.

Cały proces wygląda następująco:

1

Pomysł i oczekiwania

Omawiamy Twój pomysł na skarpetki i oczekiwania. Służymy pomocą i doradzamy co jest możliwe do wyprodukowania oraz uzgadniamy harmonogram.

2

Projekt

Pomagamy przygotować projekt skarpet i przedstawiamy wizualizację.

3

Prototyp

Po akceptacji wizualizacji przygotujemy prototyp skarpetki i prześlemy jej zdjęcia, abyś mógł ocenić jak wzór wygląda na fizycznym produkcie. Jeżeli wymagane są zmiany we wzorze lub kolorach, wprowadzimy je przed produkcją.

4

Produkcja

Po zaakceptowaniu prototypu przystępujemy do produkcji i koordynujemy druk spersonalizowanych etykiet.

5

Pakowanie i dostawa

W ostatnim kroku mocujemy etykiety, pakujemy skarpetki i dostarczamy gotowy produkt.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl